Internetinėje parduotuvėje galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu:

1. Per savo banko elektroninės bankininkystės sistemą (jungiantis per Paysera):

Pasirinkus šį mokėjimų būdą apmokėjimą atliksite paskutiniame pirkimo etape. Pasirinkite savo naudojamo banko sistemą. Įveskite savo identifikavimo kodą, slaptažodžius ir patvirtinkite paruoštą mokėjimo pavedimą.

2. Mokėjimas banko pavedimu:

Pasirinkus mokėjimo būdą banko pavedimu, po užsakymo patvirtinimo Jums bus suformuotas užsakymas. Užsakymo numerį bei banko sąskaitos numerį gausite Jūsų nurodytu elektroniniu paštu. Užsakymą turite apmokėti per 24 val. Jūsų pasirinktame banke. Neatlikus banko pavedimo per nurodytą laiką, prekių rezervacija anuliuojama. Pasirinkus šį mokėjimo būdą užsakymą pradedame vykdyti tik gavę Jūsų apmokėjimą. Apie tai Jus informuosime elektroniniu paštu. 

Pirkėjas atsiskaitydamas už prekes privalo mokėjimo paskirtyje (įmokos kodas (nuoroda gavėjui)) nurodyti UŽSAKYMO NUMERĮ. Patvirtinus užsakymą, Pirkėjui užsakymo numeris bus atsiųstas į nurodytą elektroninį paštą.

3. ESTO lizingas:

Mažos mėnesinės įmokos iki 60 mėn. terminui! Savo užsakymą apmokėk mažomis mėnesinėmis įmokomis. Sutartį pasirašyk m. parašu, Smart ID programėle ar e. bankininkyste.

4. ESTO 3:

Be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.! Už savo pirkinius atsiskaityk be papildomų mokesčių, mokant laiku, 3-imis lygiomis dalimis, per 3 mėnesius. Saugų atsiskaitymo būdą suteikia ESTO UAB.

5. Bolt Pay Later:

Pirk dabar ir mokėk vėliau, be jokių papildomų mokesčių! Naujas ir inovatyvus atsiskaitymo būdas – patvirtinkite savo užsakymą su Bolt Pay Later vos keliais mygtukų paspaudimais - tai leis Jums gauti užsakymą dabar, o sumokėti vėliau. Jokių papildomų mokesčių, sumokant per pirmas 30 dienų. Šį mokėjimo būdą siūlo ir administruoja ESTO UAB.

6. Apmokėjimas per e. bankininkystę:

Apmokėk užsakymą prisijungęs prie savo e. bankininkystės: Swedbank, SEB, Medicinos Bankas, Citadele, Revolut ar Šiaulių banko. Saugų atsiskaitymo būdą suteikia ESTO Pay.

Mokant bankiniu pavedimu į sąskaitą, laukiama kol apmokėjimas bus gautas, o tai prailgina užsakymo vykdymo laiką.