Kaip dalyvauti rekomendacijų programoje? (Atgaukite 5% nuo visų jūsų pakviestų draugų užsakymų!)

1. Norint dalyvauti rekomendacijų programoje reikia būti Babune.lt klientu ir susikurti savo paskyrą.

2. Įėjus į savo paskyrą, matysite laukelį "Rekomendacijų programa". Paspauskite ant jo ir viduje rasite savo rekomendacijų nuorodą, el. paštą, rekomendacijų ID ir savo rekomendacijų nuolaidos kodą.

Kaip pasidalinti rekomendacijomis su savo draugais? (4 būdai, visi suteikia tokią pat naudą, pasirinkite vieną iš jų)

1. Pasidalinkite savo rekomendacijų nuoroda su draugais. Nuoroda galite pasidalinti su draugais kurie dar neturi Babune.lt paskyros. Ta pačia nuoroda galite dalintis su visais draugais! Jūsų draugams bus pasiūlyta 10% nuolaida pasinaudojus Jūsų nuoroda!

2-3. Pasidalinkite savo rekomendacijų El. Paštu ar ID su draugais. Babune.lt paskyros susikūrimo puslapyje draugai galės nurodyti Jūsų El. Paštą arba ID. Jais galite pasidalinti su draugais kurie dar neturi Babune.lt paskyros. Tuo pačiu El. paštu ar ID galite dalintis su visais draugais! Jūsų draugams bus pasiūlyta 10% nuolaida pasinaudojus El. paštu ar ID! 

4. Jūsų pakviestas draugas, išsirinkęs norimas prekes gali nurodyti Jūsų nuolaidos kodą, draugui bus suteikta 10% nuolaida. Tuo pačiu nuolaidos kodu galite dalintis su visais draugais!

Sukauptas uždarbis mano paskyroje (Kaip panaudoti?)

1. Visą savo uždarbį iš pakviestų draugų galite matyti įėjus į savo paskyrą ir paspaudus laukelį "Mano uždarbis".

2.Nuo kiekvieno savo pakviesto draugo užsakymo Jūs atgausite 5% jo išleistos užsakymui sumos.

3. Visas Jūsų uždarbis sumuojasi nuo kiekvieno apsipirkusio draugo ir gali būti konvertuotas į nuolaidos kuponą, kurį galite panaudoti savo Babune.lt užsakymui apmokėti.

Kitos taisyklės

1.Įtarus ir/ar nustačius sukčiavimą siekiant pasipelnyti, turi teisę be išankstinio įspėjimo pašalinti Rekomenduotoją ir Draugą iš rekomendacijų programos ir neleisti pasinaudoti nuolaidomis.

2.Rekomendacijų programos organizatorius įsipareigoja užtikrinti jam perduotų asmens duomenų saugumą ir neperduoti jų tretiesiems asmenims, išskyrus Valstybinę mokesčių inspekciją, kuriai teisės aktų nustatyta tvarka ir atvejais duomenys turi būti perduodami mokesčių sumokėjimo tikslais.

3.Rekomendacijų programos sąlygos ir taisyklės gali būti keičiamos vienašališkai, prieš tai informavus visus programos dalyvius.

Babune.lt rekomendacijų programos organizatorius: UAB "Baltijos Bretlingis", įmonės kodas 110717396, buveinė Dubysos g. 31A, 91181 Klaipėda.